Kumar ve Uyuşturucu Batağına Düştüm Demişti: Ünlü Oyuncu Tesettüre Girdi

2003 yılında başlayan Sihirli Annem dizisi, şu anda genç jenerasyonun hafızasına kazınan yapımlar arasında en üst sıralarda yer alıyor. Dizinin önemli oyuncularından biri olan Damla Ersubaşı, canlandırdığı Tuğçe karakteri ile tüm Türkiye tarafından tanınır hale gelmişti.

Dizinin son bulmasıyla birlikte Ersubaşı da uzun süre sessizliğe büründü. Türkiye, Sihirli Annem dizisinin Tuğçe’sini ancak kötü bir magazin olayı ile yeniden hatırladı.

“KUMAR VE UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞTÜM”

Ersubaşı, eski eşi Mustafa Can Keser ile yaşadığı tartışmaları sosyal medya hesabına taşımış ve geçmişte kumar oynadığını ve uyuşturucu kullandığını belirterek, çocukları için velayet savaşı verdiğini açıklamıştı.

TESETTÜRLÜ POZLARIYLA YENİDEN GÜNDEM OLDU

Ünlü oyuncuya destek mesajlarının yanı sıra çok sayıda tepki veren paylaşım da gelirken, Damla Ersubaşı son günlerde verdiği tesettürlü pozlar ile gündem oldu.

Oyuncunun takipçileri, tesettürlü pozların ardından Damla Ersubaşı’nın hayatına bu şekilde devam edip etmeyeceğini merak etti. Ancak Ersubaşı’nın kısa süre sonra başı açık yeni fotoğraflar paylaşmasıyla gerçek ortaya çıktı.

Ünlü oyuncunun tesettürlü görüntüsünün yalnızca anlık bir değişiklik olduğu öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x